.

.

ТВ Не-Брендирани Предмети 461739 ХИЛМАН СВРЗУВАЧКИ елементи 2 Буре БРТ Рамка Ноктите, 2-3/8

ТВ Не-Брендирани Предмети 461739 ХИЛМАН СВРЗУВАЧКИ елементи 2 Буре БРТ Рамка Ноктите, 2-3/8

DEN 691.52
Залиха
Достапно за нарачка

2 Тркалезна Глава Одговара На Повеќето Нокти За Врамување Од 20-22 Степени, Вклучително И Хитачи. Мазна, Брит, Пластична Рамка Ноктите. Се Користи За Општа Конструкција.000 брои, 2-3/8 х .113, Мазна, Брит, Пластична Рамка За Нокти, Тркалезна Глава Одговара На Повеќето Нокти За Кадрирање Од 20-22 Степени, Вклучително И Хитачи, Што Се Користи За Општа Конструкција, Тешка Кутија За Повторно Затворање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат