.

.

Смирувачки Кревети За Кучиња За Големи Кучиња Меки Кадифен Капак На Каучот За Кучиња Со Отстранлив Капак Што Може Да Се Пере За Заштитник За Мебел

Смирувачки Кревети За Кучиња За Големи Кучиња Меки Кадифен Капак На Каучот За Кучиња Со Отстранлив Капак Што Може Да Се Пере За Заштитник За Мебел

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Quog Couch Cover Заштитник Q : уникатниот заоблен дизајн им дава на миленичињата опкружен топол и безбедносен простор за виткање upIt може добро да го заштити мебелот од косата и урината и да спречи оштетување на софата.Но, тоа не е погодно за домашни миленици со однесување за џвакање. ●Кадифен и Удобен● : капакот на каучот за кучиња со мек кадифен е топол и удобен.Дното на ќебето за кучиња е задебелено за да го држите вашето куче подалеку од студениот под.Подигнатите рабови можат да му обезбедат на вашето домашно милениче поддршка за главата и вратот, да ја намалат болката во мускулите. ●Безбедно и Широко Користено Q : на задниот дел од креветот за миленичиња се додава рачка, која може да се вметне во јазот на софата за фиксација. Кога вашето куче ќе скокне, каучот за кучиња нема да се движи easily.It може да се стави и на подот, креветот, седиштето во автомобилот, па дури и на отворено. ●Лесна Нега● : овој кревет за кучиња што се пере има скриен патент на грбот. можете лесно да ја отстраните потпората од неа. Може да биде рачно измиен или машински измиен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат