.

.

Нордиски Подигнување Ѕид Топката 18 фунти пакет Со Чевли Мегин Големина 11.5-Сина

Нордиски Подигнување Ѕид Топката 18 фунти пакет Со Чевли Мегин Големина 11.5-Сина

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

ЅИД ТОПКАТА ШТО ЌЕ ТРАЕ - Нашиот Ѕид Топката Има Повеќе Слоеви Засилен Преку Шиење На 1000 килограми Сила На Цвест Обезбедување На Висока Апсорпција На Удар Без Разлика Колку Пати Ќе Го Фрлите На Ѕидот ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ПУКАЊЕ-Нашите Слем Топки Имаат Издржлив Дизајн За Заштита од Издувни Гасови. Јачината на материјалот беше Тестирана Со Испуштање На Топката Од Висина од 50 стапки. ЧЕВЛИ ЗА КРЕВАЊЕ МОЌ - Максимални Перформанси за Кревање-Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско Кревање. ОБЕЗБЕДУВА ОЛИМПИСКА СТАБИЛНОСТ-Добрата поддршка за стапалата обезбедува моќен тренинг и поголеми придобивки за кревање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат