.

.

Орибокс за Iphone 12 Pro Max Случај Јасен, Проѕирен мат случај Со Меки Рабови,Лесен, iPhone 12 Pro Max Телефон Јасен Случај За Жени Мажи Девојчиња Момчиња Деца

Орибокс за Iphone 12 Pro Max Случај Јасен, Проѕирен мат случај Со Меки Рабови,Лесен, iPhone 12 Pro Max Телефон Јасен Случај За Жени

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен со i Phone 12 pro max : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност Кристален Дизајн : овој јасен случај ја покажува оригиналната боја на вашиот телефон,чувајте го вашиот iphone 12 pro max во природен изглед со подигнати усни околу екранот и камерата, понудете подобра заштита. Анти-отпечаток од прст и Исклучителен замрзнат грб : задниот панел е направен од мат не-сјаен материјал, што го прави повеќе анти-гребење, анти-лизгање, анти-жолта и анти-дамка, секогаш одржувајте чист и изгледа убаво, одлична изработка, проѕирниот заден дел гарантира дека логото На Јаболкото се издвојува. Чувствителни Одговорни Копчиња : Опремени со независни копчиња, Стилски Контрастен Дизајн на Боја, што ги прави да се чувствуваат чувствителни кога ќе се притиснат, со дефинитивни тактилни повратни информации. Деликатно кога ја допира кожата : пријателски за Кожата се чувствува со одличен стисок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат