.

.

РАКОВОДИТЕЛ Про Влажни Тениски Рекет Вибрации Амортизери - Рекет Амортизери

РАКОВОДИТЕЛ Про Влажни Тениски Рекет Вибрации Амортизери - Рекет Амортизери

DEN 127.20
Залиха
Достапно за нарачка

ИЗВЕДБА НА ГЛАВАТА : Роден од револуција во тоа како скијаме и играме тенис, ХЕД постојано ја туркаше атлетската опрема во модерната er Со децениско искуство во сите спортови на рекет; РАКОВОДИТЕЛ не нуди ништо друго освен најдобра тениска опрема на пазарот. АПСОРПЦИЈА НА ВИБРАЦИИ : амортизерите на Жиците помагаат да се растера енергијата на топката кога ќе го погоди рекетот. Шокот делумно се апсорбира од гумениот амортизер, намалувајќи го стресот на раката и намалувајќи ги вибрациите. ПОДОБРЕНО ЧУВСТВО : Помалку вибрации значи поголема прецизност и контрола кога се лулате. ЗАШТИТА НА РАКАТА : амортизерите на Рекетот можат да помогнат да се намали напрегањето на вашата рака со намалување на ударот на топката за време на ударите на струја. НАМАЛЕН ШУМ НА НИЗАТА : Исечете го пингот со секој удар за да останете фокусирани и да останете на врвот на вашата игра. За играчите кои бараат брзи, поединечни подобрувања во нивната игра, ГЛАВАТА Про Влажна е логичен следен чекор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат