.

.

ЈУНБЛ&засилувач; Ко Спортски Поларизирани Очила За Сонце За Мажи Жени, П-В СТИЛ УВ400, Велосипедизам Очила За Риболов Бејзбол Трчање

ЈУНБЛ&засилувач; Ко Спортски Поларизирани Очила За Сонце За Мажи Жени, П-В СТИЛ УВ400, Велосипедизам Очила За Риболов Бејзбол Трчање

DEN 399.68
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Три Ацетат Целулоза леќа. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 5,1 инчи. Висина на објективот : 1,96 инчи. Мост : 1,18 инчи. Рака : 4,88 инчи. ①РАМКА ОТПОРНА на СВИТКУВАЊЕ,ОТПОРНА на ГРЕБЕЊЕ YUNBLL&KO очилата за сонце користат полимерни мемориски материјали TR90. Прилагодливите влошки за носот и храмовите што не се лизгаат се погодни за секоја форма на лице и се погодни за повеќето возрасти (тинејџери, млади, деца) кога вежбате на отворено. ●УВ400 ПОЛАРИЗИРАНА ТЕХНОЛОГИЈА QD ПОЛАРИЗИРАНА леќа со ув заштитна обвивка. Може ефикасно да филтрира силна светлина и 100% од штетнитеv и УВБ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат