.

.

Чипка Маици Кошула За Жени Вратоврска Боја Мода Печатени Туника Врвот Дами Лето Краток Ракав Кошули Повик Лабава Пуловер

Чипка Маици Кошула За Жени Вратоврска Боја Мода Печатени Туника Врвот Дами Лето Краток Ракав Кошули Повик Лабава Пуловер

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полиесте Произведено во САД или Увезено. ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Памучна мешавина, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. Ткаенината е мека, лесна и квалитетна, без пилинг, еластична, пријателска за кожата.Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. ①Карактеристики и женска Маица,Едноставен и симпатичен дизајн за навистина луксузен изглед во оваа празнична сезона. Прекрасната кошула има многу графички печатени кратки ракави и класичен дизајн на тркалезен врат. Има секојдневен стил На Лабаво вклопување, едноставен дизајн во стилска кул силуета. ①Соодветен Стил Тоа е најголемиот тренд во празничната облека, уникатна и деликатна. Празничната облека ја подобрува силната празнична атмосфера На Денот на Вљубените и е совршен избор за Денот на Вљубените. ①Совршен Избор На Подароци ,Одлична идеја за вашата сопруга/девојка. Ова женски срце графички денот на Вљубените маици, добивањето на овој Жените Денот на Вљубените кошули, таа ќе биде многу изненаден поради својата мека ткаенина и модерен дизајн,тоа покажува вашата длабока љубов кон вашата девојка/жена. ●Натпревар За перење € Добар избор за да одговара со вашите омилени панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, хулахопки, високи потпетици и така натаму. Машинско перење или миење раце. Се препорачува да се користи иста боја/пониско сушење/метод за миење раце за внатрешно ладење на машинското перење. ✿ ✿ ✿Почитуван Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата ксипкокм!ксипкокм е меѓународен бренд, фокусиран на дизајнот на женска облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволиме потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ни ги.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат