.

.

Бехал Меѓународен Викко Куркума WSO Исчезнување Крем-Пакет од 4 - Специјално Спакувани и Извезени

Бехал Меѓународен Викко Куркума WSO Исчезнување Крем-Пакет од 4 - Специјално Спакувани и Извезени

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Помага во правење на вашата кожа блескава Додавање сјај на кожата. Апликација : - треба рамномерно да се нанесува на кожата 3 до 4 пати на ден. Содржина : Пакување од 4 (по 60гр). Специјално Спакувани и Извезени Од Бехал Интернешнл. Помага во правење на вашата кожа блескава. Додавање сјај на кожата. Апликација : - треба рамномерно да се нанесува на кожата 3 до 4 пати на ден. Содржина : Пакување од 4 (по 60гр). Специјално Спакувани и Извезени Од Бехал Интернешнл. Викко Куркума WSO Кремот За Кожа е одличен за неговите способности за поправка и осветлување на кожата. * Исполнет со екстракт Од Куркума. * Додава сјај на кожата. * 100% природно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат