.

.

Мермер Мобилен Телефон Безжичен Полнач-15W

Мермер Мобилен Телефон Безжичен Полнач-15W

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

} Материјал : висококвалитетна изработка со вистински мермерен камен и мазна алуминиумска облога Издржливата алуминиумска рамка во комбинација со мермерната стаклена површина е лесна, стилска и уникатна, така што нема да ве оптоварува без разлика каде се наоѓате!. Функција : Едноставно поврзете ја основата за безжично полнење со напојувањето, ставете го телефонот на основата за полнење и телефонот автоматски ќе започне со полнење. Дизајниран со калеми со висока ефикасност за побрзо полнење од другите телефони. Уникатен дизајн : иновативниот мермерен дизајн На Базата За Брзо Безжично Полнење е стилски и елегантен додаток во вашиот живот. Безбедност : со карактеристики како што се заштита од пренапон, контрола на температурата и откривање странски објекти, вие и вашиот телефон сте целосно заштитени, со што целосно го елиминирате ризикот од зрачење и прегревање предизвикани од безжично полнење. Ефикасна алатка : поврзете го приклучокот за безжично полнење со напојувањето, потоа ставете го телефонот на приклучокот за полнење и телефонот автоматски ќе започне да се полни со излез до 10 W.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат