.

.

Рајнхарт Оригинален Држач За Боутри

Рајнхарт Оригинален Држач За Боутри

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Спакувајте две Лакови Надворешна двојна закачалка за лак направена од ладно валани челик со завршна облога во прав. Лесен чекор-во поставување на земјата. Вкупна должина од 50". СИТЕ ПРОИЗВОДИ НА РАЈНХАРТ СЕ НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ВЕ МОЛИМЕ ДОЗВОЛЕТЕ 2-3 НЕДЕЛИ ЗА ВРЕМЕ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРЕД ДА СЕ ИСПРАТИ ПРЕДМЕТОТ, БЛАГОДАРАМ!. Произведено во САД, Боутри произведува штандови за лак и самострел за снимање и на отворено и на затворено, како и за складирање лакови и прикази за продажба на мало.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат