.

.

Денот на вineубените карневалска мачка играчка, интерактивна играчка со миленичиња во форма на риба, мачка од 5 парчиња за домашно милениче

Денот на вineубените карневалска мачка играчка, интерактивна играчка со миленичиња во форма на риба, мачка од 5 парчиња за домашно милениче

DEN 1321.60
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од квалитетен материјал од платно, безбеден, нетоксичен, мек, без штета на кожата на миленичиња Направено од квалитетен материјал од платно, безбеден, нетоксичен, мек, без штета на кожата на миленичиња. Прекрасна играчка за вашата прекрасна мачка за миленичиња. Интерактивна играчка, подобрете ја вашата врска со вашето домашно милениче. Тип на форма на риба, лесен за привлекување внимание на мачката. Со Catnip, може да ја стимулира разиграната природа на вашата мачка и да ја направи вашата мачка да игра среќна. Направено од квалитетен материјал од платно, безбеден, нетоксичен, мек, без штета на кожата на миленичиња. Направено од квалитетен материјал од платно, безбеден, нетоксичен, мек, без штета на кожата на миленичиња. Прекрасна играчка за вашата прекрасна мачка за миленичиња. Интерактивна играчка, подобрете ја вашата врска со вашето домашно милениче. Тип на форма на риба, лесен за привлекување внимание на мачката. Со Catnip, може да ја стимулира разиграната природа на вашата мачка и да ја направи вашата мачка да игра среќна. Направено од квалитетен материјал од платно, безбеден, нетоксичен, мек, без штета на кожата на миленичиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат