.

.

Dagijird Mini 30000RPM вртежен момент со голема брзина RS-550 Blue Motor со замена на вентилаторот за ладење за моделот DIY делови од бродот RC Car Boat DIY

Dagijird Mini 30000RPM вртежен момент со голема брзина RS-550 Blue Motor со замена на вентилаторот за ладење за моделот DIY делови од бродот

DEN 296.32
Залиха
Достапно за нарачка

Мала по големина Висок вртежен момент и низок шум. Добар отпор на абење и сила. Тешко е да се 'рѓа. Висока точност, сигурна. Мала по големина. Висок вртежен момент и низок шум. Добар отпор на абење и сила. Тешко е да се 'рѓа. Висока точност, сигурна. Карактеристики : фино изработка и стабилни перформанси. Може да се искористи во употреба. Подготвувања и дајте ја вашата електрична и опрема за тестирање нов закуп на живот. Со вграден вентилатор за ладење, може да обезбеди подобри перформанси додека долго време работи. Спецификации : Спецификции : Blue Tutpput Shaft : Blue Output Shaft : Blue Output Shat Дијаметар : Прибл. 3,17мм/0,12 "(тркалезна вратило) Излезна должина на вратилото : приближно 10мм/0,39" Дијаметар на моторот : приближно. 36мм/1,42 "Должина на моторот : приближно 57мм/2.24" Чекор Висина : Прибл. 4мм/0,12 "дијаметар на дупката за завртки : 3мм/0,12" растојание на дупката за завртки : 25мм/0,98 "Опсег на напон : DC 6 V-24 VTest Податоци : Напон : 7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат