.

.

YFQHDD Божиќна снегулка Кристал топка Музичка кутија Роденденски подарок за девојки музичка кутија сон креативно дрво бура фенер декорација

YFQHDD Божиќна снегулка Кристал топка Музичка кутија Роденденски подарок за девојки музичка кутија сон креативно дрво бура фенер декорација

DEN 11123.36
Залиха
Достапно за нарачка

Материјалот се чувствува густа, силна текстура и може да се чува долго време Исклучителна внатрешност, празнична атмосфера. Реално моделирање на цртани филмови, живо и живо, создавајќи убава и романтична. Еден клуч за осветлување, вклучете го прекинувачот, светлината е вклучена, а топлото жолто светло сјае на внатрешноста, топло и сонувачко. За парови, деца, подароци за роденден, подароци за празници. Материјалот се чувствува густа, силна текстура и може да се чува долго време. Експериментална внатрешност, празнична атмосфера. Реалистичко моделирање на цртани филмови, жива и жива, создавајќи убава и романтична. Еден клуч за осветлување, вклучете го прекинувачот, светлината е вклучено, а топлото жолто светло сјае на ентериерот, топло и сонувачко. За парови, деца, подароци за роденден, подароци за празници. Пакетот вклучува : 1*музичка кутија (без вклучување на предмети за приказ) Домашен декор Најдобар подарок класичен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат