.

.

Fleetguard MN-HF7775 Директна размена за Fleetguard-HF7775, плетенски медиум за хартија

Fleetguard MN-HF7775 Директна размена за Fleetguard-HF7775, плетенски медиум за хартија

DEN 577.60
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Номинална должина : 9,0-инчи, 10-микрон, плетени хартиени медиуми, заптивки на буна На сите производи им се гарантира дека се ослободени од дефекти во производството и ги исполнуваат или ги надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста. Произведено во САД. Димензии на пакетот : 10 "L x 3. Спецификации : Номинална должина : 9.0", 10-микрон, плетени хартиени медиуми, заптивки на буна. На сите производи им се гарантира дека се ослободени од дефекти во производството и ги исполнуваат или ги надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста. Загарантирано е да биде компатибилен со OEM производот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат