.

.

Бакати марокански плочки вреќа за спиење, розова/сива, средна

Бакати марокански плочки вреќа за спиење, розова/сива, средна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Памук Дишење : Отвореното ткаење овозможува проток на воздух ,. Удобно : Колку повеќе го миете, толку помек станува, машината што се мие, станува помек со секое миење. Безбедно : Елиминира лабави ќебиња за креветчиња. Земја на потекло е Индија. Дишење : Отвореното ткаење овозможува проток на воздух ,. Удобно : Колку повеќе го миете, толку помек станува, машината што се мие, станува помек со секое миење. Безбедно : Елиминира лабави ќебиња за креветчиња. Земја на потекло е Индија. Дизајнирано да се носи над омилените пижами на вашето бебе, ова ќебе што може да се носи со муслин прави со лабави ќебиња во креветчето што создава безбеден сон за бебе и мирна ноќ за вас. И со патент од дното нагоре, нашето носење ќебе прави лесни ноќни промени. Единечен слој, 100 проценти памучна премија за вреќа за спиење. Вреќи за спиење на Бакати се дизајнирани да се носат над пижамите на бебето, обезбедувајќи безбеден ноќен сон со елиминирање на лабавите ќебиња за креветчиња. Овие лесни вреќи за спиење се совршени за одржување на вашето бебе на вистинска температура, бидејќи светлината на Муслин, отворено ткаење дозволува телесната температура на бебето да се регулира природно, помагајќи да се намали ризикот од прегревање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат