.

.

Hipposeus латински танцувачки чевли за жени со затворена пети чипка за латино салса танго танцува чевли ниска потпетица, модел L318

Hipposeus латински танцувачки чевли за жени со затворена пети чипка за латино салса танго танцува чевли ниска потпетица, модел L318

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Suede единствено ♫ Материјал : Овој танцов чевли е полн со латински стил на танц, мазна пинска кожа, модерно појавување на бои и облога за дишење и амортизирана влошка. Удобно и меко, го олеснува стресот на зглобовите, го подобрува држењето на телото, ѓон што не се лизга, светлина, дише. Дизајн на затворен пети. ♫ Дизајн : Lace Up Desigh Направете го овој чевли уникатен и покажете го вашиот уникатен шарм. Мода, личност, идеална за танцување и забава за забави, ако ви треба, би можеле да направиме гумен ѓон, исто така би можеле да го носите како улични чевли. ♫ Висина на пета : Стабилна пета 2.33inches (6 см), идеја за наставници за танцување или почетници за танцување; За овој стил на чевли за танцување, би можеле да ја прилагодиме висината на петицата 3см-7 см, доколку ви треба, испратете ни е-пошта за да го забележите вашето барање откако ќе ја направите вашата нарачка. ♫ Окипи : Совршени и за аматерски и за професионалци танчери, како латински, салса, самба, чача, румба, танго, танцување во сала и така натаму. ♫ Задоволство на клиентите : Ние секогаш го ставаме задоволството на клиентите како прво. Се обидуваме да се потрудиме да обезбедиме пред и после продажбата на услугата во рок од 24 часа. Ве молиме слободно и не двоумете се да не контактирате со нас ако ви треба помош. Suede единствено. ♫ Материјал : Овој танцов чевли е полн со латински стил на танц, мазна пинска кожа, модерно појавување на бои и облога за дишење и амортизирана влошка. Удобно и меко, го олеснува стресот на зглобовите, го подобрува држењето на телото, ѓон што не се лизга, светлина, дише. Дизајн на затворен пети. ♫ Дизајн : Lace Up Desigh Направете го овој чевли уникатен и покажете го вашиот уникатен шарм. Мода, личност, идеална за танцување и забава за забави, ако ви треба, би можеле да направиме гумен ѓон, исто така би можеле да го носите како улични чевли. ♫ Висина на пета : Стабилна пета 2.33inches (6 см), идеја за наставници за танцување или почетници за танцување; За овој стил на чевли за танцување, би можеле да ја прилагодиме висината на петицата 3см-7 см, доколку ви треба, испратете ни е-пошта за да го забележите вашето барање откако ќе ја направите вашата нарачка. ♫ Окипи : Совршени и за аматерски и за професионалци танчери, како латински, салса, самба, чача, румба, танго, танцување во сала и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат