.

.

Leitee 100 пакуваат велигденски јајца исполнети со незгодни, стискаат играчки, велигденски јајца со играчки во внатрешноста на забавата Каваи, кои се залагаат за велиг?

Leitee 100 пакуваат велигденски јајца исполнети со незгодни, стискаат играчки, велигденски јајца со играчки во внатрешноста на забавата Каваи,

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Велигденски јајце и играчки сет : getе добиете 100 играчки за стискање во 100 различни стилови (случајно) и 100 пластични јајца кои се пополнуваат во 6 бои, многу количина и вистинскиот сет за да ги задоволите вашите разновидни потреби, идеален избор за игри на велигденски лов на јајца или Велигден Полници за корпи Олеснување на стресот : Симпатичните играчки за стискање ќе бидат едноставен начин да се намалат членовите на малото семејство или стресот на возрасните или вознемиреноста во секојдневниот живот со стискање или пиење, што исто така може да ја подобри концентрацијата и координацијата, правејќи ги да се чувствуваат опуштени. Сигурен квалитет : Скошката е изработена од квалитетен TPR материјал, безбеден и сигурен, што може да се пее за повторена игра, додека празните велигденски јајца се изработени од цврста апс пластика со мазна површина, така што не треба да се грижите дека ќе избледат и Скршете, и може да остане со вас долго време. Убаво за надавање : Велигденските јајца со сквоши се широко применливи за игри за лов на велигденски јајца, полнила за велигденски корпи, торби за подароци за забави, награди за забави, награди во училишната училница, подароци за празници, забави со тематски теми, училишни активности и така натаму. Велигденско изненадување : Можете да скриете пластични јајца со играчки внатре во велигденскиот тревник или дворот, или да ја пополните секоја велигденска корпа со кој било број на велигденски мали играчки, а малите момци ќе бидат воодушевени да го откријат изненадувањето во секое јајце што го ловат. Велигденски јајце и играчки сет : getе добиете 100 играчки за стискање во 100 различни стилови (случајно) и 100 пластични јајца кои се пополнуваат во 6 бои, многу количина и вистинскиот сет за да ги задоволите вашите разновидни потреби, идеален избор за игри на велигденски лов на јајца или Велигден Полници за корпи. Олеснување на стресот : Симпатичните играчки за стискање ќе бидат едноставен начин да се намалат членовите на малото семејство или стресот на возрасните или вознемиреноста во секојдневниот живот со стискање или пиење, што исто така може да ја подобри концентрацијата и координацијата, правејќи ги да се чувствуваат опуштени. Сигурен квалитет : Скошката е изработена од квалитетен TPR материјал, безбеден и сигурен, што може да се пее за повторена игра, додека празните велигденски јајца се изработени од цврста апс пластика со мазна површина, така што не треба да се грижите дека ќе избледат и Скршете, и може да остане со вас долго време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат