.

.

Долга starвезда машка буквански бејзбол памук памук руно худи варситична јакна

Долга starвезда машка буквански бејзбол памук памук руно худи варситична јакна

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% волна Свилена постава. Затворање на привремено. Само Хемиско чистење. ?*Ве молиме, изберете Големина според сликата на списокот*Класичната варсити јакна е направена во супериорен квалитет на волна и кожени ракави со врвен квалитет на крави. Долгата starвезда направена од памучно руно само чиста чиста. Јакни со букви со висок квалитет на ребра, манжетни и долни полите * големини : возрасни XS-3 X * ФИТ тип : Класичен. Оваа одлична квалитетна ткаенина е мека и густа текстура, направена за овој високо функционален дизајн. ✅ Екстериор : 2 странични џебови, Внатрешни работи : 3 џебови (1 џеб за поштенски пакети). ?*Ве молиме, изберете Големина според сликата на списокот*Класичната варсити јакна е направена во супериорен квалитет на волна и кожени ракави со врвен квалитет на крави. ✅ * Големини : возрасни XS-3 X * ФИТ тип : Класичен Оваа одличен квалитет на ткаенина е мека и густа текстура, направена за овој високо функционален дизајн ✅exterior : 2 странични џебови, ентериер : 3 џебови (1 поштенски џеб) ✅exterior : 2 страна Ockебови, Внатрешни работи : 3 џебови (1 поштенски џеб).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат