.

.

Anbox Light Sudger Saber, замав 12 RGB LED бои, 5 звучни фонтови Battle Force FX Saber, FOC Metal Light Up Saber за возрасни и деца

Anbox Light Sudger Saber, замав 12 RGB LED бои, 5 звучни фонтови Battle Force FX Saber, FOC Metal Light Up Saber за возрасни и деца

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

️Material - Металните шлаг се изработени од алуминиумска легура, имаат добар полски и удобен зафат Сечилото на сабја е изработено од поликарбонат со големо влијание. Лесниот меч Сабер поддржува тежок дуел, и е многу солиден. ️ Големина - Должината на сечилото е 77 см/30,31 инчи, ОД 1 инч, дебела е 2мм. Тоа е одвојување. Може да ви даде вистинско искуство со дуели, и изгледа зачудувачки додека дуелот во мракот. ️RGB 12 бои и 5 звучни фонтови - Нашата лесна играчка сабја сабја со 5 FX филмови звучни фонтови и 12 реални светлосни ефекти. Постојат 3 режими на голем, мал и неморен волумен кој може да се прилагоди. ️Blaster, заклучување и блиц на функцијата Clash - Кога сечилото се наметнува на предмети и дуели, ќе имаат повратни информации за звук и светло, за вас вистински ефект на филмови. Дуелиот лесен меч Саберс е одличен за вежбање дуели и секојдневна игра. Како што се забави, Halloweens, Christmas Cosplay. И, тоа е добар подарок за роденден или фестивал за возрасни и тинејџери. ️ После продажбата на услуги - Ние нудиме 90 дена безусловно 100% наплата за нашиот сабја на мечот FX лесен меч. Ако имате какви било прашања откако ќе ја примите вашата сабја, ве молиме контактирајте не. Поради временската разлика, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ️Material - Металните шлаг се изработени од алуминиумска легура, имаат добар полски и удобен зафат. Сечилото на сабја е изработено од поликарбонат со големо влијание. Лесниот меч Сабер поддржува тежок дуел, и е многу солиден. ️ Големина - Должината на сечилото е 77 см/30,31 инчи, ОД 1 инч, дебела е 2мм. Тоа е одвојување. Може да ви даде вистинско искуство со дуели, и изгледа зачудувачки додека дуелот во мракот. ️RGB 12 бои и 5 звучни фонтови - Нашата лесна играчка сабја сабја со 5 FX филмови звучни фонтови и 12 реални светлосни ефекти. Постојат 3 режими на голем, мал и неморен волумен кој може да се прилагоди. ️Blaster, заклучување и блиц на функцијата Clash - Кога сечилото се наметнува на предмети и дуели, ќе имаат повратни информации за звук и светло, за вас вистински ефект на филмови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат