.

.

Хориум на мерачи на проток. Врска

Хориум на мерачи на проток. Врска

DEN 1476.96
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ранчилио е компанија со долга традиција и производство на високо квалитетни машини за еспресо кафе. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Земја на потекло : Италија. Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема). Ранчилио е компанија со долга традиција и производство на високо квалитетни машини за еспресо кафе. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Земја на потекло : Италија. Rancilio 34070060 Хориум на мерачи на проток. Ова е оригинален дел за замена на OEM од Rancilio.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат