.

.

Безбеден управувач со рефлективен флуоресцентен појас | 360 º Флуоресцентна видливост, лесна, еднократна, прилагодлива, лесна за носење

Безбеден управувач со рефлективен флуоресцентен појас | 360 º Флуоресцентна видливост, лесна, еднократна, прилагодлива, лесна

DEN 632.00
Залиха
Достапно за нарачка

Безбеден управувач со рефлексивен флуоресцентен појас, 1 портокал и 1 жолт пакет Лесно за носење : Лесно за носење на облека со затворање на предната топка и доаѓа со торбичка за еднократно пакување. Прилагодливо : 100% еластични најлон -прилагодливи ленти се прилагодливи за која било големина. Рефлексивна, максимална видливост : доаѓа во светли, забележливи флуоресцентни бои со рефлексивна лента. Различни употреби : Останете безбедни додека правите активност на отворено, како што се џогирање, трчање, возење велосипед, одење, градежни работи, волонтерска работа, училишен карпул, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат