.

.

Becебно ќебе на отворено на Bearz - Компактно ќебе за пикник, водоотпорно плажа во водоотпорна песочна боја, пикник ќебиња водоотпорно преклопување, патување за пикник

Becебно ќебе на отворено на Bearz - Компактно ќебе за пикник, водоотпорно плажа во водоотпорна песочна боја, пикник ќебиња водоотпорно

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра компактна кука ја кука на ранецот, фрли го во торбата или чувај го во автомобилот; Отворете го ова преносно, пакувачко ќебе и користете го додека сте на концерт, камп, парк, на тревник или каде било надвор Водоотпорна, отпорна на пункција, песочна - уникатната ткаенина на ова водоотпорно ќебе е исклучително издржлива - идеални кампување ќебиња за вашите авантури во природата. Потребна ви е пикник -душек, ќебе за плажа доказ за песок или кампување за кампување, водоотпорен стакло додека ранец? Одете на отворено подготвени и во стил. Идеална големина и умен дизајн - ова водоотпорно ќебе на отворено е лесно да се склопи и лесен за употреба; Campебето во кампот има аголни џебови што можете да ги пополните со песок или камења за да го задржите на земја и има аголни јамки кои се подготвени за влогови во кампување; Ова пикник ќебе беше дизајнирано да одговара на 2 лица удобно, но може да одговара на 4 лица; Се одвиваше 55 x 60 инчи. Зошто Bearz Outdoor - ние се грижиме за нашите производи, а најмногу од сè, се грижиме за нашите клиенти; Се сметаше за секој мал детал да ги направи овие водоотпорни, лесни и издржливи ќебиња на отворено, од нивните живописни бои и сложено шиење до скриените џебови на аголот и други уникатни додатоци за додадени додатоци; Ако некогаш имате какви било прашања воопшто, контактирајте не и ветуваме дека ќе се грижиме за вас. Разновиден стил - ова повеќенаменско џебно ќебе, ќебето за патување е совршено за вашите авантури на отворено! Некои од неговите употреби? Водоотпорно пикник ќебе, ќебе на отворено, водоотпорно ќебе, пикник ќебе, парк ќебе, пикник душек, водоотпорно ќебе за плажа, кампување за кампување, ќебе за плажа, водоотпорно ќебе, водоотпорно плажа водоотпорна, песочна, заштитени, ќебе за пешачење, ќебе за пикник, фестивалски додатоци - можете да ги изедначите - можете да ги изедначите фестивалските додатоци - може да се изедначите - афери за плажа - може да се изедначи Користете го како итен опстанок за опстанок!. Компактен, лесен, издржлив - вашето идеално ќебе за пикник, плажа, ќебе за кампување, ќебиња за пикник, камп за камп, додатоци за пикник, опрема за патувања, плажа ќебе и опрема за плажа. Овие водоотпорни ќебиња за отворено се склопуваат за да се вклопат во дланката; Напијте го на ранецот, фрлете го во торбата или чувајте го во вашиот автомобил; Отворете го ова преносно, пакувачко ќебе и користете го додека сте на концерт, камп, парк, на тревник или каде било надвор. Водоотпорна, отпорна на пункција, песочна - уникатната ткаенина на ова водоотпорно ќебе е исклучително издржлива - идеални кампување ќебиња за вашите авантури во природата. Потребна ви е пикник -душек, ќебе за плажа доказ за песок или кампување за кампување, водоотпорен стакло додека ранец? Одете на отворено подготвени и во стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат