.

.

Кратки ракави на женски V врат удобни врвови на цвеќиња Бохо -случајна лабава основна маица летни врвови на Туника

Кратки ракави на женски V врат удобни врвови на цвеќиња Бохо -случајна лабава основна маица летни врвови на Туника

DEN 415.68
Залиха
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Како да се грижите : Ве молиме, не ставајте го во фен, препорачано да се мие со рака / машина со ладна вода, не исушете чисто или бели. Меки ткаенини : Мешавина од памук, мека и удобна за носење, направена од мека и дише премија од памук, ќе ви овозможи да останете удобни цел ден. Удобно за носење, супер меко чувство на допир. ♥ 【Вовед во бренд】 : Добредојдовте во нашата продавница за облека, ние сме модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, врвови / маици / фустани / дуксери / џемпери / кардиган / џемпери / панталони / палта / јакни. Натпревар : Ова е многу мека и удобна маица, лесна за совпаѓање со друга облека. Овој врв на кратки ракави е едноставен, но моден стил, лесен стил е лесно да се облекува или да се облекува. Само додадете хеланки или шорцеви за удобен, без напор шик изглед. 【Услуги】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина во описот на сликата пред да го купите. Ако имате какви било прашања во врска со грешките во квалитетот или големината, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро. ? Врвовите за женски фустани кошули жени деловни деловни бели маички плетени кошула 3x маици за жени плус големина плус големина деловни обични врвови за жени, ласкави врвови за жени, за женски врвови да ги носат со здолништа. ? забава жени сина маичка женска пакет маици меки женски маици жолта кошула жени врвни жолта породилна кошула црвена атлетска кошула жени жени без ракави без ракави блуза. ? -Нек маица мексикански женски кошули продавница за жени плус големина на врвови на секвенци, плус големина 5x врвови за жени женски маици пакет од 6 женски врвови за маици за жени сиви тунични врвови за жени темно сини блузи за жени. ? Womenените да се носат со хеланки светло кафеава маичка, жени тексас врвови и блузи денес, женски основни маички со маички за вратот, маички за жени за жени, преголеми, жолти v врат жени кратки ракави врвни жени облека.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат