.

.

Зимски зимски топла надворешна облека цврста качулка јакна џебови руно палто кардиган

Зимски зимски топла надворешна облека цврста качулка јакна џебови руно палто кардиган

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Памук, руно Само миење на рацете. ❤ Материјал : Мешавина од памук❤. Inbleaseе обрнете внимание на мерката во табелата со големина на сликата и внимателно изберете ја големината. (Не табела со големина), ако не знаете како да ја изберете големината, купете ја во една големина поголема од вообичаената големина. ❤it е направен од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето дневно носење ❤. Датум на испорака : Предметот ќе се испорачува од Кина и ќе пристигне за 10 - 20 дена. Добредојдовте во продавницата IYYVV. Продавницата на IYYVV се фокусира на продажба на облека. Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ветуваме дека ќе се обидеме да ви служиме. Само миење на рацете. ❤ Материјал : Мешавина од памук❤. Inbleaseе обрнете внимание на мерката во табелата со големина на сликата и внимателно изберете ја големината. (Не табела со големина), ако не знаете како да ја изберете големината, купете ја во една големина поголема од вообичаената големина. ❤it е направен од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето дневно носење ❤. Датум на испорака : Предметот ќе се испорачува од Кина и ќе пристигне за 10 - 20 дена. Добредојдовте во продавницата IYYVV. Продавницата на IYYVV се фокусира на продажба на облека. Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ветуваме дека ќе се обидеме да ви служиме. ❤ Ве молиме, изберете ја големината според табелата со големина во табелата со големина, не пред да поставите нарачка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат