.

.

Рацета на тимот на принцот Фантом 900, без покритие

Рацета на тимот на принцот Фантом 900, без покритие

DEN 1497.60
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина : 135 g Големина на главата : 464 кв. Изградба : јаглеродни влакна. Балансирано : до глава (тешка глава), 372 мм. Зрак : 16,5мм-17,8мм. Шема на стринг : 16x16. Големина на главата : 464 кв. Изградба : јаглеродни влакна. Балансирано : до глава (тешка глава), 372 мм. Зрак : 16,5мм-17,8мм. Шема на стринг : 16x16. Ретка рамка за сквош О3.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат