.

.

Секојдневен црн стандарден тонер за принос од Xerox, замена за HP CC364A - 10000 страници

Секојдневен црн стандарден тонер за принос од Xerox, замена за HP CC364A - 10000 страници

DEN 396.32
Залиха
Достапно за нарачка

CC364 A Компатибилен со HP Laserjet P4014, P4015, P4515 Касетата за тонер 006 R03710 дава приближно 10,000 страници. Вредност : значително пониска цена и драматично пониска цена по страница од оригиналите. Сигурен : Остриот квалитет на сликата и исклучителната сигурност од брендот што го познавате и верувате. Бесплатно ризик : гаранција за доживотно време на сите кертриџи за тонер на Xerox. Спецификации SKU 006 R03710 Капацитет/принос 10,000 страници Тип на капацитет Стандарден капацитет Црна компатибилна производи HP Laserjet P4014, P4015, P4515 Димензии на испорака (LXWXH) 13,78 "x 5.45 "Тежина на испорака 5 lb тип на снабдување со тон картони со картони на картони.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат