.

.

Преголема јакна од Шерпа за жени, женски нејасни руно лапел отворен предниот кардигански палто трендовски мечето топла зимска надворешна облека

Преголема јакна од Шерпа за жени, женски нејасни руно лапел отворен предниот кардигански палто трендовски мечето топла зимска надворешна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Faux кожна јакна жени Направени во САД или увезени. Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелата со големина од сликата (не табела со големина). Поставете ја облогата на крзно. Womenените зимско топло крзно палто за затворање во 2022 година. Миење на машини или миење на рацете ★★ Време на испорака : Обично во 7-15 работни дена. ★ Материјал ★ Нејасно руно обложени, долги ракави. Забележете се загрејте и останете го најстариот најтешки дури и во најлошото време во овој кул палто. ★ Совпаѓање ★ Совршено за да се совпадне со основната маица, врвот на културата, хеланки, црни пакувања, шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан од каросерија, чизми со високи колени или високи потпетици за изглед. ★ Соодветни прилики ★ Оваа облека со јакна со меки со качулка е совршена за сите прилики, дневно носење, датуми, училиште, одмор, работа, забава итн. ★ Добар подарок ★ Флеј јакни Обичен кадифен палто. Најновиот моден палто, супер опуштено вклопување, обичен кадифен капчен палто е вашиот најдобар придружник за вашиот одмор. Одлична идеја како сладок роденденски подарок за жените, на вашите најблиски. црвена кожна јакна бебе девојче палто, машка шерпа јакна аниме јакна надолу јакна мажи плус големина парка патент јакна јакна јакна жени жени женски зимски палто палто машка машка јакна тексас јакна моторциклична јакна јакна девојки puffer јакна. Faux кожна јакна жени. Направени во САД или увезени. Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелата со големина од сликата (не табела со големина). Поставете ја облогата на крзно. Womenените зимско топло крзно палто за затворање во 2022 година. Миење на машини или миење на рацете ★★ Време на испорака : Обично во 7-15 работни дена. ★ Материјал ★ Нејасно руно обложени, долги ракави. Забележете се загрејте и останете го најстариот најтешки дури и во најлошото време во овој кул палто. ★ Совпаѓање ★ Совршено за да се совпадне со основната маица, врвот на културата, хеланки, црни пакувања, шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан од каросерија, чизми со високи колени или високи потпетици за изглед. ★ Соодветни прилики ★ Оваа облека со јакна со меки со качулка е совршена за сите прилики, дневно носење, датуми, училиште, одмор, работа, забава итн. ★ Добар подарок ★ Флеј јакни Обичен кадифен палто. Најновиот моден палто, супер опуштено вклопување, обичен кадифен капчен палто е вашиот најдобар придружник за вашиот одмор. Одлична идеја како сладок роденденски подарок за жените, на вашите најблиски. црвена кожна јакна бебе девојче палто, машка шерпа јакна аниме јакна надолу јакна мажи плус големина парка патент јакна јакна јакна жени жени женски зимски палто палто машка машка јакна тексас јакна моторциклична јакна јакна девојки puffer јакна. Здраво, драг клиент, добредојде на ☛tifzhadiao☚! Материјал за опис на производот : полиестер, памучен стил : супер удобно и модерен, густ кадифен, затворање на патент, качулка, лабава вклопување, дише, мека, топла, совршена за ладни мачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат