.

.

Lxxsh сите ламби за маса на бакарни кристали, француски стил дневна соба Спална соба Студија во кревет во хотелски изложбен салон

Lxxsh сите ламби за маса на бакарни кристали, француски стил дневна соба Спална соба Студија во кревет во хотелски изложбен салон

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

и елегантен дизајн Оваа ламба за маса покрај креветот создава романтични топли чувства во вашата соба Тоа е најдобриот подарок за семејството девојки од вашата ќерка. Обликот на месинг букет е внимателно врежан и изработката е добра. Страбриката за ткаенини, едноставна, но елегантна, со мека и удобна светлина, е идеален избор за читање, работа или студија. Избрани кристали, исечената површина е мазна и рамна, кристално чиста. Може да се совпадне со различни стилови на украсување на домови и може да се користи како подарок за ќерка, сопруга или девојка. Ова е одличен моден подарок. Совршено за дневна соба, спална соба, ден, библиотека, студија или офицер Име на отроб : Цветен букет бакарен кристален табела Lampproduct Материјал : Бакар + Кристал + ткаенина за лабави вид : Вклучен напон на копчињата на копчињата : 110 V ~ 240 VPRODUCT Енергија : 6 W ~ 10 WPRODUCT светлосен извор : E27 Извор на светлина : E27 /LED (без извор на светлина) Применливи сценарија : Дневна соба, просторија за студии, спална соба, трпезарија, изложбена сала, коридор, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат