.

.

Дан разноврсен рачен острилка за моливи, голем капацитет, прилагодлива дебелина на оловото на моливи, вградената плоча за пескарење не е лесно да се пробие

Дан разноврсен рачен острилка за моливи, голем капацитет, прилагодлива дебелина на оловото на моливи, вградената плоча за пескарење не е лесно

DEN 1752.96
Залиха
Достапно за нарачка

Надградете го и издолжете го легура на јадрото на острилка за молив за да ја прилагодите дебелината на оловото на моливчето Двострана олово мелење на шкурка со острилка за молив. Автоматски влегува и излегува од дизајнот на моливи. Направено од материјали, тој е солиден и разноврсен : погоден за дома, училишна и канцеларија. Гаранција за задоволство : Ви благодарам многу за купувањето на нашите производи, ние ќе ви служиме сесрдно. Надградете го и издолжете го легура на јадрото на острилка за молив за да ја прилагодите дебелината на оловото на моливчето. Двострана олово мелење на шкурка со острилка за молив. Автоматски влегува и излегува од дизајнот на моливи. Направено од материјали, тој е солиден и разноврсен : погоден за дома, училишна и канцеларија. Гаранција за задоволство : Ви благодарам многу за купувањето на нашите производи, ние ќе ви служиме сесрдно. Име : Острилка за рачни молив. Големина : 85 * 60 * 125мм. Дното е обезбедено со подот за да се спречи лизгање, дебелината на брадавицата е прилагодлива, држачот на ножот е одвојлив, лесен за чистење, а јадрото е надградено со челик за да се направи остра и трајна, а не е лесно да се 'рѓа. Ние им даваме на нашите клиенти целосна гаранција за задоволство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат