.

.

Врвови за жени летни кратки ракави, трендовски графички бејзбол мајки маици тунични маички за мама

Врвови за жени летни кратки ракави, трендовски графички бејзбол мајки маици тунични маички за мама

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме ако има прашања. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал за маица : 80%памук+20%полиестер, женски бејзбол кошули, меки и удобни за носење. Карактеристики на маицата : Бејзбол графичка маица, безбол loveубов графичка печатена маица, бејзбол мама маички, смешни симпатични гроздобер изветвена маичка за жени, кошула за игра, кошула со кратки ракави за бејзбол мама, обични спортови маички, лабава летни мајки врвови . ✦ Моден натпревар : Симпатични бејзбол кошула врвни блузи, добар избор да се совпаднат со вашите омилени слаби фармерки или шорцеви. ✦ Најдобро подарок : Гроздобер бејзбол маици одлични за оние кои ја сакаат бејзбол мама, мама кошула за живот, маица маица, жени велејќи маички. Одличен подарок за роденден, годишнина, дипломирање, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајките, Денот на благодарноста, Велигден, итн. ♥ Здраво, драг клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛ruziyoog☚ ♥ ♥ Ruziyoog е фокусирање на продавница за облека за жени, како фустан, врвови, палто, кошула, костим за капење, бикини, бебиња, итн. Одвојте многу време за тестирање на материјали за да развиете различни стилови, само за да ги претставите најдобрите производи на секој клиент! >> Прашање и одговор : П1 : Кој материјал од оваа кошула? А1 : Направено од полиестер, спандекс и рајон; мек, истегнат и лесен материјал; Удобно да се носи. П2 : Дали ќе се намали или избледи? А2 : Имавме тест и нема да се намали или избледи по миењето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат