.

.

30 парчиња замена на батеријата за APS BC1071 38403 46607 52030 29518 EI-D-LI1 C8872A

30 парчиња замена на батеријата за APS BC1071 38403 46607 52030 29518 EI-D-LI1 C8872A

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : BC1071. Димензии : 70,6 x 38,6 x 20,54мм тежина : 125.4 V, капацитет : 2000m Ah, WH : 14. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : BC1071 - Компатибилен број на дел од батеријата : 38403 46607 52030 29518 EI -D -LI1 C8872 A - ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат