.

.

Полнач за батерии на батеријата на дигитална камера Nikon CoolPix S7C - Полнач за замена за батеријата Nikon EN -EL8

Полнач за батерии на батеријата на дигитална камера Nikon CoolPix S7C - Полнач за замена за батеријата Nikon EN -EL8

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

(110/220 V со адаптери за автомобили и ЕУ) Полнач за замена за батеријата Nikon EN-EL8. Индикатор за LED за паметно полнење. Автоматски се свртува кон обвинението за слабеење по целосно наполнетиот. Ограничена гаранција од 3 години - Синергија Дигитал е регистрирана трговска марка. (110/220 V со адаптери за автомобили и ЕУ). Полнач за замена за батеријата Nikon EN-EL8. Индикатор за LED за паметно полнење. Автоматски се свртува кон обвинението за слабеење по целосно наполнетиот. Ограничена гаранција од 3 години - Синергија Дигитал е регистрирана трговска марка. Мини комплет за полначи на батерии за Nikon EN-EL8 & батерии-(со приклучок за приклучок, адаптери за автомобили и ЕУ)-Замена за Nikon MH-62.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат