.

.

Преносен сет за туширање за кампување, вграден 4400mAh, USB полнење водоотпорна пумпа за туширање на батерии+склопувачка корпа за семејни кампови за пешачење за ранец з?

Преносен сет за туширање за кампување, вграден 4400mAh, USB полнење водоотпорна пумпа за туширање на батерии+склопувачка корпа за семејни

DEN 1539.20
Залиха
Достапно за нарачка

▶ Совршен додаток за кампување и пешачење - мали, преносни пакувања за туширање лесно во багаж, ранец или багажникот на автомобили; За пешачење, кампување и чистење на миленичиња Погодно е за туширање во затворено/отворено, кампување, скара, пешачење, патување, капење за деца, чистење на миленичиња, миење автомобили и градинарско наводнување. ▶ Лесно склопување и работа - кука за бонус на црево со должина од 1,8 милиони, ви овозможува да ја обесувате безбедно над глава. ▶ Забелешка - Кога ќе најдете какви било проблеми за време на нормалната употреба на тушот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решите проблемот и да ви дадеме задоволно решение. ▶ Совршен додаток за кампување и пешачење - мали, преносни пакувања за туширање лесно во багаж, ранец или багажникот на автомобили; За пешачење, кампување и чистење на миленичиња. Погодно е за туширање во затворено/отворено, кампување, скара, пешачење, патување, капење за деца, чистење на миленичиња, миење автомобили и градинарско наводнување. ▶ Лесно склопување и работа - кука за бонус на црево со должина од 1,8 милиони, ви овозможува да ја обесувате безбедно над глава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат