.

.

Runhomal Big Girls Spaghetti Straps Tank Tank елек сјаен металик џез танц за камиол, кошула кошула езеро сина 10 години

Runhomal Big Girls Spaghetti Straps Tank Tank елек сјаен металик џез танц за камиол, кошула кошула езеро сина 10 години

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Полиестер, спандекс. Камизолата е изработена од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, метална боја, ќе заблескаат и во студиото и на сцената. Повлечете го затворањето. Со 4-насочно истегнување и удобно за носење. Моден резервоар за вашата девојка. Пар со метални танцувачки шорцеви или хеланки за незапирлив сјај. Погоден за перформанси на сценски натпревари, изведба на соло танц, танцување во сала, балет, модерна современа, фигура на уметничко лизгање, тренинг, тимска пракса, гимнастички, танц на ролери, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат