.

.

Јајцето за убавина од цреша MJCMZD не јаде розова шминка сува и влажна шминка во прав од јајце во прав на шминка сунѓер јајце во прав дно трепет

Јајцето за убавина од цреша MJCMZD не јаде розова шминка сува и влажна шминка во прав од јајце во прав на шминка сунѓер јајце во прав дно

DEN 652.80
Залиха
Достапно за нарачка

Серијата лосос повеќе не користи монохроматски бои и иновативно избира мешана шема на млеко бело и портокалово црвено Процесот на производство е дополнително оптимизиран, употребата на меко чувство, погодна за чувствителни мускули и употреба на кожата на акни, без влечење и без стимулација за време на процесот на шминка, донесува детално искуство за шминка. Кога отекува вода, се чувствува меко и еластично кога е замрзнато. Се вклопува на лицето, со што е полесно да се примени шминка и да не се лебди на лицето. Сунѓер за шминка е погоден за сите видови на козметика, крем за фондации, крем за бб, торта во прав, коректор, средство за ослободување, течност, итн. Сув и влажен, сунѓер за мешање станува влажен и станува поголем, рамномерно распространет, формирајќи прекрасна шминка. Тој е еколошки, мек и еластичен, не апсорбира премногу шминка и е лесен за чистење. Име : лосос за убавина јајце-полицата живот : 5 години Класификација на колона : Три комплети јајца за убавина од лосос [Испрати, метална заграда за мачки] Погодно за типот на кожата : Секое алатки за типови на кожа Категорија : Макичка за убавина на лицето на алатки за убавина : шминкање на јагниња : 100% Нови производи, фабрички пратки, бидете сигурни да купат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат