.

.

Автоматска нега wltoys WL917 RC брод за базени и езера 2,4G со голема брзина тркачки брод 370 мотор за јаглеродни четки 16 км на час Електричен радио -далечински управувач со џ?

Автоматска нега wltoys WL917 RC брод за базени и езера 2,4G со голема брзина тркачки брод 370 мотор за јаглеродни четки 16 км на час Електричен

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

Број на модел : wltoys WL917 RC Boat е опремен со 3 батерија што може да се надополни со надградба : 7.4 V 1200m Ah Li-Ion батеријата обезбедува време на траење до 20 ~ 30 минути по батерија, ви овозможува да доживеете подолго и непрекинато време на игри. Потребни се 3 часа целосно полнење. 3 Кабел за полнење на батерии и USB доаѓаат со бродот RC. 370 мотор за четка за јаглерод : Овој брод со далечински управувач е опремен со моќен четкан мотор со максимална брзина од 16 км на час, овозможувајќи ви да го доживеете возбудувањето на лебдат. Целосен пропорционален управувач на управувачот : напред или назад, свртете лево или свртете десно, контрола на целосна пропорција, поточна контрола, почувствителна Andeasy за контрола на управувачот. Високо симулиран изглед, обнова на моделот, шарено појавување на бои и исклучителни детали дизајн го прават целиот автомобил да изгледа многу исклучителен. Систем за далечински управувач 2.4 GHz : Систем за далечински управувач со висока фреквенција од 2,4 GHz, единечна машина, единечна фреквенција, погодна за мулти-плеер конкуренција. Анти-jamming систем гарантира дека повеќе далечински управувани автомобили можат да возат стабилно за време на истовремени натпревари и нема да се мешаат едни со други. LED Searchlight : Под романот дизајн, има нови светла за пребарување, кои ја прават едрилинг ноќта поинтересна, LED светло за да ви овозможи да ја идентификувате позицијата и насоката на бродот во базените и езерата во текот на ноќта. Создадете повеќе атмосфера и забава!. Индикатор за ниско ниво на батерија : Кога брзината на бродот ќе падне одеднаш, далечинскиот управувач ќе даде звук на сигналот надвор од сигналот, што укажува дека батеријата е недоволна. Ве молиме, возете го бродот што е можно поскоро. Број на модел : wltoys WL917. RC Boat е опремен со 3 батерија што може да се надополни со надградба : 7.4 V 1200m Ah Li-Ion батеријата обезбедува време на траење до 20 ~ 30 минути по батерија, ви овозможува да доживеете подолго и непрекинато време на игри. Потребни се 3 часа целосно полнење. 3 Кабел за полнење на батерии и USB доаѓаат со бродот RC. 370 мотор за четка за јаглерод : Овој брод со далечински управувач е опремен со моќен четкан мотор со максимална брзина од 16 км на час, овозможувајќи ви да го доживеете возбудувањето на лебдат. Целосен пропорционален управувач на управувачот : напред или назад, свртете лево или свртете десно, контрола на целосна пропорција, поточна контрола, почувствителна Andeasy за контрола на управувачот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат