.

.

Mkono 2 пакувања Tassel Garland Boho памук пастел банер шарен роденден Божиќ забава декор wallидни виси за спална соба, расадник, соба за игра, просторија за студентски дом, туш з?

Mkono 2 пакувања Tassel Garland Boho памук пастел банер шарен роденден Божиќ забава декор wallидни виси за спална соба, расадник, соба за игра,

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Орнамент на пастелни меки пролетни бои : Гарландската жалба е направена со природен памук изопачено јаже и ласка, завршена со натопени пастелни бои на бела, гери, розова, сина и жолта боја Обидете се да го обесувате на wallидот, прозорците, завесата или мантилот, околу елките и украсите на скалите, исто така, слатки и шик топки може да се применат како одлична позадина на фотографијата за вашето семејство или деца. Совршен транспарент на декор на расадник : Светла пом пом Гарланд и виножито во боја што пукаат со живописна боја и текстура Совршен додаток на расадник или детска спална соба, соба за игра, студентски дом, коридор, класа дури и вклопувана канцеларија собрана забава. Симпатична и прифатлива страна, полици, полици, постелнини, огледала, букви и повеќе. Пакет Вклучи : Пакет : 2 п. Направено од природни памучни жици, што е потрајно и еднократно. Растојанието помеѓу секоја тасела и вкупната должина може да се прилагоди на најдобро како што сакате. Големина : Вкупната должина е 45 ", растојанието помеѓу секоја тасела е 5,12", висината на Тасел е 5,12 ". Мконо е регистриран трговски марка, а нашиот производ е професионално производство и единствена продажба. Орнамент за пастели меки пролетни бои : Гарландската тепачка е изработена со природен Памук искривено јаже и ласеви завршија со натопени пастелни бои на бела, гери, розова, сина и жолта боја. Обидете се да го обесувате на wallидот, прозорците, завесата или мантел, околу елките и украсите на скалите, исто така, слатки и шик топки можат да можат да се примени како одлична позадина на фотографијата за вашето семејство или деца.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат