.

.

Kepblom Девојки со долг ракав Unitard Spandex Turtleneck Целосна каросерија за деца

Kepblom Девојки со долг ракав Unitard Spandex Turtleneck Целосна каросерија за деца

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

88% најлон, 12% спандекс Затворање на патент. Само миење на рацете. 【Неверојатни меки】 девојки единици, изработени од истегната, ткаенина за дишење спандекс, не гледајте преку, удобно за носење. 【Карактеристики】 Поддржан дел од долги ракави на телото, се потсмева со тела на глупости, должина на глуждот, без нозе, унисекс за девојчиња и момчиња. 【Добро изработен】 висококвалитетен патент, направете целосен каросерија лесен за ставање и полетување, затегнување, многу издржлив. 【Прилики】 Детските единици за Ноќта на вештерките, танц, гимнастика, Зентаи, забави, навивачки. Носење сам или како основен слој за костуми за изведба. Совети за големина】 Големина на детето од 4-14 години, девојчето на сликата носи xs, висина 3'4 '', тежина 44.1 bs, ве молиме погледнете ја табелата со големина за купување. Деца со долг ракав Unitard Детско спандекс со висок врат, целосен костум за тело за танцување -долги ракави за ракави за девојчиња -Turtleneck Unitard For Kids -Basic цврсти бои Unitard -целосна тело спандекс единица за дете -колеб Спандакс ткаенина, голема еластичност, ултра удобна детска единица има висока врат, целосна должина, без глава, без раце. Лесен за јадење и пишување целосен каросерија за девојчиња, материјал со добар квалитет, без бледнее, без форма достапна во повеќе бои единици, црна, кралска сина боја, nudie, црвена, кафеава, розова, бела, жолта, виолетова и др.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат