.

.

Ycfbh лаптоп табела преклопна подвижна креветска биро за мултифункционални лаптопи за кревање странична маса

Ycfbh лаптоп табела преклопна подвижна креветска биро за мултифункционални лаптопи за кревање странична маса

DEN 3359.84
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од табла за густина, цврста и лесна Подигнување и подвижно, поудобно за да го користите. Прилагодливо, попогодно складирање кога не е во употреба, не зафаќајќи премногу простор. Убавиот изглед ја обезбедува нејзината популарност и практичност. Погоден за дома, канцеларија, тросед, кревет и многу повеќе. Направено од табла за густина, цврста и лесна. Подигнување и подвижно, поудобно за да го користите. Прилагодливо, попогодно складирање кога не е во употреба, не зафаќајќи премногу простор. Убавиот изглед ја обезбедува нејзината популарност и практичност. Погоден за дома, канцеларија, тросед, кревет и многу повеќе. Карактеристики : Боја : Бела , Blackmaterial : Дрво и челична цевка. 60 x 40 x 1,5 cm/23. Изработена табла за густина, цврста и лесна.Боаливиот изглед Обезбедете ја нејзината популарност и практичност. Исклучиво за дома, канцеларија, софа, кревет и повеќе.1 x лаптоп табела што барате мултифункционална биро за лаптоп? Производите ќе ги задоволат вашите потреби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат