.

.

Алатки за шиење на кожни кожени резба за работа за занаетчиски комплет кожа DIY додатоци за почетник 11 парчиња кожа занаетчиски алатки поставени кожни алатка за шие?

Алатки за шиење на кожни кожени резба за работа за занаетчиски комплет кожа DIY додатоци за почетник 11 парчиња кожа занаетчиски

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

-Ком за производство на леги е префект комплет за поправка на теписи, тапацир, палта, шатори -Оглите со големи очи се изработени од не'рѓосувачки челик, доволно цврсти за работа со кожа. -Летерна алатка за пробивање на дупката : Направено од челик, има удобен зафат. -Мо комплет за игли за шиење на кожни игли со големина на мултали вклучуваат игла за зашилена триаголник, врвот на иглата, заоблена игла. - Рабната лента за мелење на лента : Бришење на жлебот на мелење на шипката на кожа напред и назад за да го направите кожен раб посветл. -Ком за производство на леги е префект комплет за поправка на теписи, тапацир, палта, шатори. -Оглите со големи очи се изработени од не'рѓосувачки челик, доволно цврсти за работа со кожа. -Летерна алатка за пробивање на дупката : Направено од челик, има удобен зафат. -Мо комплет за игли за шиење на кожни игли со големина на мултали вклучуваат игла за зашилена триаголник, врвот на иглата, заоблена игла. - Рабната лента за мелење на лента : Бришење на жлебот на мелење на шипката на кожа напред и назад за да го направите кожен раб посветл. Опис Комплетот за алатки DIY кожа е изработен од челик и дрво и е издржлив. Кожни алатки за шиење можат да задоволат различни потреби на разни кожни занаетчии. Комплет за поправка на префекти за теписи, платно, тапацир, палта, шатори, душеци, крзна и кожа, погоден за почетници и умешни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат