.

.

Гроздобер знаци wallиден декор дома знак симпатична гроздобер куќа декор подароци за крајбрежна стража mmom декорација знак смешен декор на фармата куќа

Гроздобер знаци wallиден декор дома знак симпатична гроздобер куќа декор подароци за крајбрежна стража mmom декорација знак смешен декор

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Идеи за подароци купени како подарок, совршен подарок за секој што го сака крајбрежната стража Ммом Одлична колекција на знаци на калај на крајбрежната стража Ммом; Нашите метални знаци се олицетворение на американската поп -уметност - убавината, носталгијата, страста на уметникот - тие се навистина американски класици;. HD постери со употреба на технологија за печатење со висока дефиниција. Ефектот е многу добар, она што го гледате е она што го добивате. Совршена и мазна, висока резолуција и графики со висок квалитет. Ние користиме мастило што исполнува високи стандарди за животна средина за печатење, така што не треба да се грижите кога ќе го добиете, затоа што е без мирис. Знаците на крајбрежната стража MMOM имаат живописни бои на цврста железна плоча; ќе донесе носталгична талент во вашата гаража, работна продавница, ден, кујна, човечка пештера, бензинска пумпа, внатрешен двор, канцеларија и повеќе места; Оригинален дизајн - Original Coast Guardd MMOM Print за да се постигне исклучителен и одличен изглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат