.

.

Чанта за ранец на лаптоп fadeon за жени мода пу -дами торба за рамо и торба за торбички со торбички со 2 отстранливи ленти

Чанта за ранец на лаптоп fadeon за жени мода пу -дами торба за рамо и торба за торбички со торбички со 2 отстранливи ленти

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн : Чантата за ранец за жени го усвојува дизајнерскиот концепт на светлина и практична, дека чантата на ранецот изгледа прилично едноставна и модерна И оваа стилска торбичка за жени за жени користи неправилна графика за да биде поуникатна, отстранливата висина на резот е едноставно, но не и монотоно, дизајнот на заоблената рачка го олеснува држењето. Структура : Ранецот има : 1 главен оддел, 1 лаптоп оддел , 1 Внатрешен џеб за патент, 2 џебови за внатрешни работи, 2 внатрешни странични џебови; и 2 надворешни странични џебови, 1 преден џеб за патент, 2 исправени џебови со патент, 1 џеб на задниот патент. И одделот за торбички торби : 1 главен оддел, 1 внатрешен џеб против кражба, 2 внатрешни џебови за лизгање и 1 надворешен џеб за патент. Можете да чувате чанта, очила за сонце, i Pad, итн. Големина : ранецот е : 13,5 (л) * 5,5 (w) * 15,5 (ч) инчи, 1,92 lb. Оваа чанта за ранец на големи жени е погодна за дневна употреба или проучување, како што е како и кратки патувања од еден или два дена. И овој кабриолет симпатична торба за торбички мери 9 (дно) -11,5 (горе) (л) * 3.5 (w) * 8,5 (ч) инчи. Висината на рачката е 5 инчи и 2 прилагодливи ленти долги околу 50-во. Тоа е тежина 1,09 фунти, тоа е мала чанта со лесен крст. Материјал : И селекцијата на материјали за материјали и хардвер се строго загарантирани, а исто така изработката се со висок квалитет. Материјалот за чанта е најновата водоотпорна мека пит, која е толку лесна и издржлива, така што оваа водоотпорна чанта од ранец од кожа може да се справи со најразлични сценарија, како што се денови на светло дожд, денови на снег. Висококвалитетниот хардвер, мазниот патент и нежното зашивање ги прават чантите за жени модерни и издржливи. Услуга : Сите производи на Фадеон се произведуваат од нашата сопствена фабрика, а квалитетот е загарантиран. Ако наидете на какви било проблеми или проблеми, ние ќе имаме можност да ви го дадеме најдоброто решение. Слободно можете да ни испратите е-пошта за какви било проблеми поврзани со производот. Значи, ние инсистираме на тоа дека оваа женска чанта од ранец е одличен избор за вас или избор за подароци за lубовникот. Дизајн : Чантата за ранец за жени го усвојува дизајнерскиот концепт на светлина и практична, дека чантата на ранецот изгледа прилично едноставна и модерна. И оваа стилска торбичка за жени за жени користи неправилна графика за да биде поуникатна, отстранливата висина на резот е едноставно, но не и монотоно, дизајнот на заоблената рачка го олеснува држењето. Структура : Ранецот има : 1 главен оддел, 1 лаптоп оддел , 1 Внатрешен џеб за патент, 2 џебови за внатрешни работи, 2 внатрешни странични џебови; и 2 надворешни странични џебови, 1 преден џеб за патент, 2 исправени џебови со патент, 1 џеб на задниот патент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат