.

.

Томсон - QS 1 1/4 L PD 48 - вратило, јаглероден челик, 1,250 во г, 48 во

Томсон - QS 1 1/4 L PD 48 - вратило, јаглероден челик, 1,250 во г, 48 во

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Брзите шахти со линеарно носење на Томпсон се дизајнирани да помогнат да се обезбеди исправност, мазност , Брзите вратила на линеарните линеарни лежишта се дизајнирани да помогнат да се обезбеди исправност, мазност, цврстина и прецизност за супериорни перформанси и продолжен патнички живот. Секоја има прецизно зацврстена, копнена внатрешна трка за сместување на линеарни лежишта. Целокупното затегнување на томсон Брзо вратило се зачувани и се ставаат во VCI торба за долгорочно складирање и етикетирани за ваша погодност. Овој список е за секоја. Техничка спецификација ставка Линеарно лежиште Брзо вратило од типот на вратило пред-дупчење вратило на вратилото. Толеранција Мин. Толеранција макс. 1,25 во должина 48 во материјал 1566 јаглероден челик Полиран мин. Површинска цврстина 60 RC за употреба со линеарни лагери за топка за топка, оваа ставка е ограничена за меѓународна продажба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат