.

.

Вокачи со висок половински задник, кревање анти -целулитни тренинзи за тренингот за жени за жени јога панталони

Вокачи со висок половински задник, кревање анти -целулитни тренинзи за тренингот за жени за жени јога панталони

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

70%полиестер+30%памук Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре. Јога панталони за затворање на жени. Женски јога панталони промоција ефтина дозвола за попуст топла продажба. ❤brazilian плен за подобрување на секси-секси кревање нагоре со високи хеланки на половината за жени, кревање панталони за јога, антицелулитни хеланки, текстурирана активна облека; хулахопки за теретана за теретани, тренингот што работи панталони, слаби панталони за плитки за чистење хеланки. Залудни задникот, колковите кревајќи атлетски обложени верски панталони за дами. ❤non-cellulite-polyester плус функција за кревање задник за природен изглед назад. ❤multi бои и стилови-Оваа текстурирана серија нуди меур текстура, нето текстура, ребрести текстурирани, геометриски дијаманти текстура, 3Д зебра текстура, меурчиња од меурчиња, па дури и меурчиња што одговараат на врвот на конечните опции. Заеднички насекаде, само ви треба оваа облека !!! Setting & прилики - Обезбедува лесна удобност заедно со можностите за апсорпција на пот и влага. Тој е дизајниран да го подобри женското искуство со фитнес на јога. Хелангите за јога можат да се користат во студиото за теретани Пилатес, спортови на отворено и дневни места за слободно време, да се префрлат од обичен во фустани за неколку минути. Означете ги омилените додатоци и потпетици, може да се користат во текот на целата година. Izeивотна известување - нашата големина е различна од. Ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата или само оставете го вашиот Q&A на оваа страница. Веднаш друг клиент ќе одговори на вашите прашања без сомнение. Size Графикон : Големина : S половината : 60cm/23.62 '' Hip : 84cm/33.07 '' Должина на пантолоните : 89cm/35.04 '' Големина : M половината : 64cm/25.20 '' Hip : 88cm/34,65 '' Pant Lenge : 90cm/35.43 '' Големина : l половината : 68cm/26.77 '' Hip : 92cm/36.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат