.

.

Собрание на електричен wallид за греење на Com-Pak Electric Wall

Собрание на електричен wallид за греење на Com-Pak Electric Wall

DEN 1094.40
Залиха
Достапно за нарачка

Моќен : На ​​1500 вати и 120 волти, овој грејач испорачува квалитетна топлина за простории со средна до големи димензии. Лесна инсталација : Со флексибилен дизајн, овој компактен грејач може да се инсталира хоризонтално, вертикално или монтиран на таванот (модели 1.500 вати или помалку). Безбедно : Вклучува функција за исклучување на безбедност со висока температура и нема остри рабови за да ги чувате децата и миленичињата безбедни. Содржина : Вклучува само собрание на грејачот COM-PAK CO-PAK CS151. Комплетот за решетки на wallидот, решетката и термостатот не се вклучени и се потребни за нова инсталација. Трајно : Гордо собрани во САД и вклучува 2-годишна гаранција; Residentsителите на Калифорнија : Предлог 65 Предупредување.500 вати и 120 волти, овој грејач испорачува квалитетна топлина за простории со средна до големи димензии. Лесна инсталација : Со флексибилен дизајн, овој компактен грејач може да се инсталира хоризонтално, вертикално или монтиран на таванот (модели 1.500 вати или помалку). Безбедно : Вклучува функција за исклучување на безбедност со висока температура и нема остри рабови за да ги чувате децата и миленичињата безбедни. Содржина : Вклучува само собрание на грејачот COM-PAK CO-PAK CS151. Комплетот за решетки на wallидот, решетката и термостатот не се вклучени и се потребни за нова инсталација. Трајно : Гордо собрани во САД и вклучува 2-годишна гаранција; Residentsителите на Калифорнија : Предлог 65 Предупредување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат