.

.

Замена на батеријата со батерии со 2 пакети и наизменична струја за Sony DCR-IP7, DCR-IP7BT, DCR-IP7E, DCR-PC106, DCR-PC106E, DCR-PC107, DCR-PC107E, DCR-PC108, DCR-PC108E, DCR- PC109, DCR-PC109E камера

Замена на батеријата со батерии со 2 пакети и наизменична струја за Sony DCR-IP7, DCR-IP7BT, DCR-IP7E, DCR-PC106, DCR-PC106E, DCR-PC107,

DEN 455.84
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на батерија : литиум-јон; Напон на батеријата : 72 V; Капацитет на батеријата : 900m Ah. Овој полнач за наизменични наизменична струја со преклопен рамен пин за лесно складирање. Влез на полначот : AC 100 ~ 240 V 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 8. LED означува : црвено светло за полнење; Зелена светлина за подготвеност или полноправно. Пакетот вклучува : батерии со 2 пакувања + 1 полнач за наизменична струја (адаптер за автомобили/ европски приклучок не е вклучен). Тип на батерија : литиум-јон; Напон на батеријата : 7.2 V; Капацитет на батеријата : 900m Ah. Овој полнач за наизменични наизменична струја со преклопен рамен пин за лесно складирање. Влез на полначот : AC 100 ~ 240 V 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 8. LED означува : црвено светло за полнење; Зелена светлина за подготвеност или полноправно. Пакетот вклучува : батерии со 2 пакувања + 1 полнач за наизменична струја (адаптер за автомобили/ европски приклучок не е вклучен).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат