.

.

Под оклопни куќи за бебиња, подножје, затворање на поштенски патеки, лого и печатени дизајни

Под оклопни куќи за бебиња, подножје, затворање на поштенски патеки, лого и печатени дизајни

DEN 224.00
Залиха
Достапно за нарачка

60% памук, 40% полиестер Затворање на патент. Фулерско сечење за целосна удобност. Систем за транспорт на влага за потпишување го фаќа потта од телото. Затворањето на патентите овозможува лесно менување. Фулер сечење за целосна удобност. Систем за транспорт на влага за потпишување го фаќа потта од телото. Затворањето на патентите овозможува лесно менување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат