.

.

Шампионски атлетски шорцеви, удобни шорцеви за салата за влага за жени, 2,5 “

Шампионски атлетски шорцеви, удобни шорцеви за салата за влага за жени, 2,5 “

DEN 90.72
Залиха
Достапно за нарачка

82% памук, 18% полиестер Повлечете го затворањето. Сè е во деталите - овие женски шорцеви имаат ткаенина за истегнување за леснотија на движење и инсејм од 2,5 ". Од студиото до улицата - овие женски шорцеви ја нудат целата удобност што ви е потребна за салата и целиот стил вие Сакате за вашиот секојдневен изглед. Без мирис за целодневно носење - Контрола на мирис помага да се задржи ткаенината на овие атлетски шорцеви без мирис, така што останувате свежи цел ден, без оглед на тоа. Двојна сува технологија - лесна, ткаенина ткаенина ослободува влага Исклучете ја кожата за да ви помогнеме да останете кул и суви. Логото на иконичното лого „C“ е лого на долниот дел на овие шорцеви за теретани за жени. Квалитетна ткаенина - Овие удобни женски шорцеви се направени од мешавина од полиестер/спандекс. Лесно миење на машината - машинско миење ладно со слични бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Thip. Изладно железо ако е потребно. Не декорацијата за железо. Удобни шорцеви за секојдневно носење. Барате следното следно Пар удобни шорцеви, без разлика дали ја погодувате салата или се разладувате дома? Нашите шорцеви Champion® за жени ќе станат следниот главен главен дел од вашиот плакар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат