.

.

Кошарка за мажи во Августа Спортска облека

Кошарка за мажи во Августа Спортска облека

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на влечење. Ажурирано прилагодено вклопување. Етикета без ознаки. Опфатена еластична лента за половината со внатрешното цртање. Инсерти во боја на контраст. Поминете го дури и најтешките бранители во чекорот за кошарка. Со 100% плетено полиестерско плетење и 100% полиестерско плетено дуо плетени инсерти, овие кошаркарски шорцеви ве одржуваат суви, повлекувајќи ја влагата подалеку од телото. Контрастните инсерти од страна на бојата се издвојуваат на теренот, а вистинската технологија за нијанси на нијанса на декорацијата помага во спречувањето на миграцијата на бојата од печатење на екран. 100% полиестерско плетење плетено со вистинска технологија за нијанса што помага да се спречи миграцијата за миграција на бојата, влагата ажурирана прилагодена етикета без обележје, покриена еластична лента за половината со внатрешна цртање на контраст во боја, вметнува 8-инчен инсејм младински инсејм оценет дизајниран да биде во согласност со NFHS.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат