.

.

CGSignLab | „Отворено за време на градежништвото-Модерен градиент“ двостран знак на дворот отпорен на временски услови | 18 x12

CGSignLab | „Отворено за време на градежништвото-Модерен градиент“ двостран знак на дворот отпорен на временски услови | 18 x12

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изграден во САД 4мм водоотпорна брановидна пластика. Долготрајни УВ мастила на отворено. Вклучува : Метал H-Stand. Изграден во САД. 4мм водоотпорна брановидна пластика. Долготрајни УВ мастила на отворено. Вклучува : Метал H-Stand. Знаците во дворот се одличен начин да се привлече внимание на вашиот бизнис или настан. Знакот е издржлив и отпорен на временски услови, но сепак лесен, разноврсен и лесен за инсталирање. Знаците во дворот се одлично ефикасно решение за вашите потреби за знаци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат